Ziemia Żywiecka 2018-09-22

Bądź na bieżąco

Jest praca w Koszarawie

2018-03-02 11:07:00 UG Koszarawa 1061

Wójt Gminy Koszarawa poszukuje pracownika

Wójt Gminy Koszarawa poszukuje pracownika na stanowisko Podinspektor ds. zamówień publicznych i inwestycji (umowa na zastępstwo) w Urzędzie Gminy w Koszarawie. Wójt Gminy Koszarawa poszukuje pracownika na stanowisko Podinspektor ds. zamówień publicznych i inwestycji.

1. Opis stanowiska:

- forma nawiązania stosunku pracy - umowa o pracę na zastępstwo w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika samorządowego

- wymiar czasu pracy - 1 etat

2. Wymagania podstawowe:

- wykształcenie wyższe,

- obywatelstwo polskie,

- pełan zdoloność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

- brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

3. Wymagadnia dodatkowe:

- znajomość przepisów z zakresu prawa zamówień publicznych,

- znajmość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,

- znajomość pakietu MS Office,

- dobra umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

- doświadczenie w pracy w administracji publicznej będzie dodatkowym atutem.

4. Do zakresu zadań na tym stanowisku należeć będzie głównie:

W zakresie zamówień publicznych:

1. Przestrzeganie ustawy Prawo zamówień publicznych (zasady, formy i tryb)

2. Udzielanie zamówień publicznych zgodnie z trybami obowiązującymi w ustawie Prawo zamówień publicznych

3. Przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o zamówienie publiczne

4. Prowadzenie umów o zamówienie publiczne.

W zakresie inwestycji:

1. Prowadzenie całości spraw dotyczących inwestycji realizowanych przez Gminę.

Ogłoszenie - do pobrania

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane

    Zbiorowy gwałt w pensjonacie
    2018-09-22

    Zbiorowy gwałt w pensjonacie. Dwóch mężczyzn i kobieta w areszcie

    Skarbówka kontra browar
    2018-09-22

    Naczelnik Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach wziął pod lupę rozliczenia podatk...

    Dziś Dzień bez samochodu
    2018-09-22

    Dzisiaj za darmo można korzystać z transportu publicznego MZK Żywiec. Wystarczy mieć ze so...

      Popularne Artykuły

      Przedstawiono kandydatów. Oto oni!
      2018-09-19

      Była premier, posłanka Ewa Kopacz oraz posłowie Zdzisław Gawlik, były minister w Resorcie ...

      Nowoczesna pływalnia
      2018-09-19

      Działania w sprawie budowy basenu wraz z nowoczesnym zapleczem są na etapie projektowania

      Uwaga na fałszywych odczytywaczy MPWiK!
      2018-09-21

      Żywiec Super-Nowa

      ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

      : 784 669 877

      : zywiec@super-nowa.pl

        SN - INFORMACJE BIELSKO