Ziemia Żywiecka 2018-08-20

Bądź na bieżąco

Dawid Lange ze srebrnym medalem mistrzostw Europy

Dawid Lange wyciskając ciężar 220 kg ustanowił rekord życiowy oraz zdobył medal srebrny w kategorii wagowej do 140 kg na mistrzostwach Europy w wyciskaniu sztangi leżąc

Czytaj

Kibice Górala w Moskwie

Delegacja Górali obecna w Moskwie na meczu Polska - Senegal

Czytaj

Policjanci z Żywca pojechali dla Marcina i Arka!

Policjanci z żywieckiej komendy oraz podległych komisariatów przyłączyli się do charytatywnej sztafety rowerowej „Mundur na rowerze”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Arka i Marcina – policjanta i strażaka, którzy ucierpieli w trakcie interwencji

Czytaj

III Końska Zajawka za nami!

Piękna pogoda, wspaniała atmosfera i znakomita zabawa… Tak można w kilku słowach opisać imprezę, która miała miejsce w niedzielę 17 czerwca na Bulwarach w Węgierskiej Górce

Czytaj

Nagroda dla Sebastiana Kawy za wybitne osiągnięcia!

Nasz pilot szybowcowy Sebastian Kawa otrzymał nagrodę za wybitne osiągnięcia!

Czytaj

Nowa trasa na jubileusz biegu

Sympatycy imprez biegowych spotykają się w ostatnią sobotę czerwca w Międzybrodziu Żywieckim. Zapraszamy na 20. Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2018.

Czytaj

Policjant z Żywca trzeci w Polsce

Młodszy aspirant Jacek Michulec po raz kolejny stanął na podium. Zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegach Wysokogórskich

Czytaj

Strefa Kibica w Żywcu - Godziny otwarcia

W żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem będzie działać licencjonowana Strefa Kibica. Pierwszy mecz już 19 czerwca

Czytaj

III Końska Zajawka

W Węgierskiej Górce zorganizowana zostanie niezwykle atrakcyjna impreza dla całych rodzin

Czytaj

Piękne konie - trwają Zawody Jeździeckie

Dziś w Żywcu odbywają się Zawody Jeździeckie organizowane przez Klub Jeździecki Kasztanka działający przy ZSOiT w Żywcu-Moszczanicy