IV Końska Zajawka

W Węgierskiej Górce zorganizowana zostanie niezwykle atrakcyjna impreza dla całych rodzin

Czytaj

Górale na medal

Ciężarowcy Górala Żywiec na Młodzieżowych Mistrzostwach Śląska zdobyli dwa złote i jeden srebrny medal

Czytaj

Czas na derby

Już 27 kwietnia wszystkich kibiców piłki nożnej w Żywcu czekają wielkie emocje

Czytaj

Turniej bokserski w Żywcu!

Już w maju w żywieckim Amfiteatrze odbędzie się Turniej Bokserski o "Ciupagę Góralską"

Czytaj

Wolny los GKS

Podczas posiedzenia Komisji do spraw Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

Czytaj

Jubileuszowy Półmaraton Żywiecki już za nami

Ponad 1600 biegaczy z 9 krajów wzięło udział w minioną niedzielę w wyjątkowym, bo jubileuszowym XX Półmaratonie dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”. Zwycięzcą biegu został Kenijczyk Evans Kipnoetich Tanui. Impreza odbywa się na Żywiecczyźnie od 20 lat, a od 5 rolę głównego partnera pełni firma Żywiec Zdrój.

Czytaj

Służby czuwały nad bezpieczeństwem biegaczy

Trasa biegu jest trudna i wyczerpująca dlatego były również przypadki zasłabnięć

Czytaj

Artur Proksa stoczył świetny pojedynek bokserski na gali w Katowicach!

Artur Proksa - Bartłomiej Środa. Skrót walki pokazowej

Czytaj

Góral zwiększy jakość szkolenia

K.S. Góral 1956 Żywiec został Klubem Partnerskim Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin

Czytaj

XX Półmaraton Żywiecki - fotorelacja

XX edycję Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego wygrywa TANUI Evans Kipnoetich