Ziemia Żywiecka 2017-11-25

Bądź na bieżąco

GKS wygrywa ze Spójnią

GKS Radziechowy-Wieprz w kolejnym ligowym starciu pokonał drużynę Spójnia Landek 5:1 i awansował na 2 miejsce w tabeli!

Czytaj

Jesienny Festiwal Biegowy Żywiec 2018

Na starcie 27 edycji jesiennego Festiwalu Biegowego w Żywcu stanęło 62 uczestników

Czytaj

Kibice Górala w Armenii

Reprezentacja Polski wygrała z Armenią. Na trybunach kibice Górala!

Czytaj

Złoty i brązowy medal Marysi Kliś

Zawodniczka klubu KSA Atemi Bielsko-Biała Marysia Kliś, mieszkanka Lipowej zanotowała bardzo udany start na Mistrzostwach Polski w karate olimpijskich WKF

Czytaj

70 km na 70-lecie ZSME

Uczniowie klas IaLO i III fT w niecodzienny sposób zainaugurowali obchody jubileuszu 70 – lecia ZSM-E

Czytaj

Bieg Memoriałowy

1 października kilkuset biegaczy uczestniczyło w Międzynarodowym Biegu Memoriałowy im. błogosławionego ojca Michała Tomaszka

Czytaj

GKS wygrywa w Czańcu

GKS Radziechowy-Wieprz w kolejnym ligowym starciu pokonał drużynę LKS Czaniec 4:0 i awansował na 3 miejsce w tabeli!

Czytaj

Wrócili z kolejnej górskiej wyprawy!

Po około 8 godzinach wspinaczki Policjanci z żywieckiej komendy zrzeszeni w Klubie PTTK „Żbik zdobyli jedną z największych i najpiękniejszych gór na Kaukazie pięciotysięcznik "Kazbek"

Czytaj

Pobiegną dla błogosłowianego

W Łękawicy zorganizowany zostanie Bieg Memoriałowy im. bł. Ojca Michała Tomaszka.