Ziemia Żywiecka 2017-07-25

Bądź na bieżąco

Daniel Wicemistrzem kraju w boksie

2017-07-16 12:40:00 SN 2374

Daniel Trojok z Żywca zdobył srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Pułtusku

To ogromny sukces dla Daniela Trojoka, ale również dla żywieckiego boksu. Dzisiaj w walce finałowej na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Pułtusku Daniel Trojok zdobył srebrny medal! Młody bokser z Górala musiał uznać wyższość przeciwnika z Knurowa.

Gratulujemy Danielowi i życzymy kolejnych sukcesów. Przypominamy, że na Olimpiadzie udział brał również Kewin Gibas. Reprezentant miasta Żywca zakończył rywalizację bez medalu.

Zawodnikom należą się wielkie brawa.

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl

Góralski charakter!

Daniel Trojok z Żywca walczy o złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Pułtusku

Czytaj

GKS poznał ligowych rywali!

Skład II grupy IV ligi śląskiej w sezonie 2017/2018

Czytaj

Wielki sukces Tymoteusza Kucharczyka!

Tymoteusz Kucharczyk, młody zawodnik z Łodygowic na jedną rundę przed końcem rozgrywek wygrał Rok Cup Nord!

Czytaj

Mistrzostwa Polski na górze Żar

Już w kolejny weekend 15 i 16 lipca najlepsi polscy zawodnicy zmierzą się na górze Żar w Mistrzostwach Polski w zjeździe na rowerach – Diverse Downhill Contest

Czytaj

Skorzystają rowerzyści i rolkarze

Trwają pracę nad powstaniem ścieżki dydaktycznej w Żywcu. Skorzystają rowerzyści i rolkarze.

Czytaj

Sukcesy gimnastyczek klubu Orion

Zawodniczka Klubu Sportowego Orion złotą medalistką podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej!

Czytaj

Tomasz Adamek wygrywa!

Tomasz Adamek pokonał na punkty Solomona Haumono

Czytaj

Pobiegli na Górę Żar

Ponad 150 uczestników wystartowało w XIX Międzynarodowym Biegu Górskim na Górę Żar